Podziel się z nami informacją! Zadzwoń lub napisz.

Dane teleadresowe:
Nazwa firmy:
Telewizja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. J. P. Woronicza 17, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000100679, o numerze identyfikacji podatkowej NIP 521-04-12-987 i kapitale zakładowym wpłaconym całkowicie w wysokości 266 596 500,00 zł.

Adres Oddziału:
TELEWIZJA POLSKA S.A. ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU
15-464 BIAŁYSTOK,
ul. WŁÓKIENNICZA 16A
NIP 521- 04 -12 -987
REGON 010418973-00136

Telefony: CENTRALA: (085) 664-81-05


KONTAKT MAILOWY DLA TELEWIDZÓW:
otvbialystok@tvp.pl
obiektyw@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Dyrekcja Oddziału


Eugeniusz Szpakowski

dyrektor OTV Białystok
tel. (85) 664-81-00
fax (85) 652-10-77

sekretariat.bialystok@tvp.pl





fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Sekretariat dyrektora

Magda Jastrzębska 
tel. (85) 664-81-00
fax (85) 652-10-77
sekretariat.bialystok@tvp.pl 
magda.jastrzebska@tvp.pl  

Małgorzata Kotarska-Ołdakowska Małgorzata Kotarska-Ołdakowska Małgorzata Kotarska-Ołdakowska
Kierownik Działu Produkcji Telewizyjnej

85 6648110
Malgorzata.Kotarska-Oldakowska@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Grzegorz Kazberuk
sekretarz programu
tel. 85 66 48 157
grzegorz.kazberuk@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Sekretariat Programowy

Dorota Milewska
redaktor techniczno-programowy
tel. (85) 66-48-111
tel. (85) 652-13-22
dorota.milewska@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Joanna Baran
redaktor odpowiedzialny
tel. 85 66 48 111
joanna.baran@tvp.pl

Wiesław Płoński Wiesław Płoński Wiesław Płoński
Redaktor odpowiedzialny "Obiektyw"
wydawca, publicysta

85 6648190
wieslaw.plonski@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Andrzej Godlewski: redaktor odpowiedzialny, sport, relacje na żywo
tel. (85) 66-48-160
tel./fax (85) 743-65-65 wew. 160
Andrzej.Godlewski@tvp.pl

Iwona Śmielak
starszy redaktor techniczno-programowy
tel. 85 66 48 112
iwona.smielak@tvp.pl

Agnieszka Fiedoruk
specjalista d/s sprawozdawczości programowej
tel. 85 66 48 144
agnieszka.fiedoruk@tvp.pl

Halina Wasiluk: st. archiwistka
tel. (85) 66-48-144
halina.wasiluk@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Dział Ogólno-Ekonomiczny

Joanna Kruczkowska - kierownik
tel. (85)-7436565-130
joanna.kruczkowska@tvp.pl

Wydział Realizacji i Techniki

Paweł Kwiatkowski - kierownik
tel. (85)6648165,
fax. (85) 6521077


pawel.kwiatkowski@tvp.pl

Kierownicy produkcji
tel./fax (85) 66-48-155
tel. (85) 66-48-166

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Anna Sacharczuk
anna.sacharczuk@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Katarzyna Wyspiańska-Mirończuk
katarzyna.wyspianska-mironczuk@tvp.pl

fot. TVP Białystok fot. TVP Białystok Wydział Audycji Informacyjnych zajmuje się świadczeniem usług dziennikarskich i producenckich na potrzeby pasm informacyjnych w programie TVP Regionalna i TVP Info. Współpracuje z Agencją Informacji przy produkcji audycji informacyjnych na programy ogólnokrajowe.

Kontakty z redaktorami i dziennikarzami OBIEKTYWU znajdziecie Państwo na stronie: Oni tworzą Obiektyw.