Kontakt z redakcją:
tel: 85 7435050; 85 7436161
fax: 85 6521266
obiektyw@tvp.pl
redaktor dyżurny: 85 6648180


Wiesław Płoński Wiesław Płoński Wiesław Płoński
Redaktor odpowiedzialny "Obiektyw"
wydawca, publicysta

85 6648190
wieslaw.plonski@tvp.pl

Marcin Dziekoński Marcin Dziekoński Marcin Dziekoński
wydawca, dziennikarz

85 66 48 120
Marcin.Dziekonski@tvp.pl

Dorota Waszczeniuk Dorota Waszczeniuk Dorota Waszczeniuk
kierownik produkcji „Obiektywu”,

85 66 48 190; fax 652 12 66
dorota.waszczeniuk@tvp.pl

Dorota Kuc Dorota Kuc Dorota Kuc
wydawca, redaktor

85 66 48 182
dorota.kuc@tvp.pl

Marta Kapturek-Bozik Marta Kapturek-Bozik Marta Kapturek-Bozik
reporter

85 66 48 185
marta.kapturek-bozik@tvp.pl

Michał Puchlik Michał Puchlik Michał Puchlik
reporter

85 66 48 120
michal.puchlik@tvp.pl

Anna Kadłubowska Anna Kadłubowska Anna Kadłubowska - reporter

85 6648120
anna.kadlubowska@tvp.pl

Monika Andrulewicz Monika Andrulewicz Monika Andrulewicz
reporter

85 66 48 182
monika.andrulewicz@tvp.pl

Marta Smolińska Marta Smolińska Marta Smolińska
reporter

85 66 48 120
marta.smolinska@tvp.pl

Paulina Borodziuk Paulina Borodziuk Paulina Borodziuk - reporter

tel. 85 6648120
paulina.borodziuk@tvp.pl

Katarzyna Popławska Katarzyna Popławska Katarzyna Popławska
dziennikarz

85 66 48 178
Katarzyna.Poplawska@tvp.pl

Wojciech Stepaniuk Wojciech Stepaniuk Wojciech Stepaniuk
reporter

85 66 48 120
Wojciech.Stepaniuk@tvp.pl

Katarzyna Szatyłowicz Katarzyna Szatyłowicz Katarzyna Szatyłowicz
reporter

85 66 48 120
katarzyna.szatylowicz@tvp.pl

Krzysztof Jezierski Krzysztof Jezierski Krzysztof Jezierski
reporter

85 66 48 120
Krzysztof.Jezierski@tvp.pl

Sylwia Łuniewska Sylwia Łuniewska Sylwia Łuniewska
reporter

85 66 48 120
sylwia.luniewska@tvp.pl

Kamila Ausztol Kamila Ausztol Kamila Ausztol
reporter

85 66 48 120
kamila.ausztol@tvp.pl

Andrzej Łukowski Andrzej Łukowski Andrzej Łukowski
reporter- redakcja w Suwałkach

Anna Gryza Anna Gryza Anna Gryza
reporter-redakcja w Suwałkach

anna90gryza@gmail.com