Kontakt z redakcją:
tel: 85 7435050; 85 7436161
fax: 85 6521266
obiektyw@tvp.pl
redaktor dyżurny: 85 6648180


Małgorzata Kotarska-Ołdakowska Małgorzata Kotarska-Ołdakowska Małgorzata Kotarska-Ołdakowska
Kierownik Działu Produkcji Telewizyjnej

85 6648110
Malgorzata.Kotarska-Oldakowska@tvp.pl

Wiesław Płoński Wiesław Płoński Wiesław Płoński
Redaktor odpowiedzialny "Obiektyw"
wydawca, publicysta

85 6648190
wieslaw.plonski@tvp.pl

Marcin Dziekoński Marcin Dziekoński Marcin Dziekoński
wydawca, dziennikarz

85 66 48 120
Marcin.Dziekonski@tvp.pl

Bożena Brzezowska Bożena Brzezowska Bożena Brzezowska
kierownik produkcji „Obiektywu”,

85 66 48 190 fax 85 652 12 66
bozena.brzezowska@tvp.pl

Dorota Waszczeniuk Dorota Waszczeniuk Dorota Waszczeniuk
kierownik produkcji „Obiektywu”,

85 66 48 190; fax 652 12 66
dorota.waszczeniuk@tvp.pl

Dorota Kuc Dorota Kuc Dorota Kuc
wydawca, redaktor

85 66 48 182
dorota.kuc@tvp.pl

Iwona Zawadecka Iwona Zawadecka Iwona Zawadecka
redaktor

85 66 48 191
iwona.zawadecka@tvp.pl

Marta Kapturek-Bozik Marta Kapturek-Bozik Marta Kapturek-Bozik
dziennikarz

85 66 48 185
marta.kapturek-bozik@tvp.pl

Anna Kadłubowska Anna Kadłubowska Anna Kadłubowska - dziennikarz

85 6648120
anna.kadlubowska@tvp.pl

Monika Andrulewicz Monika Andrulewicz Monika Andrulewicz
dziennikarz

85 66 48 182
monika.andrulewicz@tvp.pl

Mariusz Rytel Mariusz Rytel Mariusz Rytel
wydawca, dziennikarz

85 66 48 185
mariusz.rytel@tvp.pl

Marta Smolińska Marta Smolińska Marta Smolińska
reporter

85 66 48 120
marta.smolinska@tvp.pl

fot. TVP3 Białystok fot. TVP3 Białystok Małgorzata Półtorak - dziennikarz
tel. 85 6648120
malgorzata.poltorak@tvp.pl

Cezary Roman Cezary Roman Cezary Roman
reporter


85 66 48 120

Katarzyna Popławska Katarzyna Popławska Katarzyna Popławska
dziennikarz

85 66 48 178
Katarzyna.Poplawska@tvp.pl

Aleksandra Toczydłowska Aleksandra Toczydłowska Aleksandra Toczydłowska
reporter

85 66 48 120
Aleksandra.Toczydłowska@tvp.pl

Wojciech Stepaniuk Wojciech Stepaniuk Wojciech Stepaniuk
reporter

85 66 48 120
Wojciech.Stepaniuk@tvp.pl

Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz
reporter

85 66 48 120
Agnieszka.Gielazyn-Sasimowicz@tvp.pl

Anna Bocian Anna Bocian Anna Bocian
reporter

85 66 48 120
Anna.Bocian@tvp.pl

Krzysztof Jezierski Krzysztof Jezierski Krzysztof Jezierski
reporter

85 66 48 120
Krzysztof.Jezierski@tvp.pl

Łukasz Wróblewski Łukasz Wróblewski Łukasz Wróblewski
reporter

85 66 48 120
Lukasz.Wroblewski@tvp.pl

Sylwia Łuniewska Sylwia Łuniewska Sylwia Łuniewska
reporter

85 66 48 120
Sylwia.Łuniewska@tvp.pl

Kamila Ausztol Kamila Ausztol Kamila Ausztol
reporter

85 66 48 120
kamila.ausztol@tvp.pl

Monika Dąbrowska Monika Dąbrowska Redakcja w Łomży

Monika Dąbrowska - dziennikarz
redakcja@naszalomza.pl

tel. 508 258 016

Andrzej Łukowski Andrzej Łukowski Andrzej Łukowski
reporter- redakcja w Suwałkach

Elżbieta Sinkiewicz Elżbieta Sinkiewicz Elżbieta Sinkiewicz
reporter - redakcja w Suwałkach